Wybrane zestawy interaktywne polecane dla szkół i uczelni
02.11.2016

Wybrane zestawy interaktywne polecane dla szkół i uczelni

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy przygotować kilka propozycji sprawdzonych zestawów interaktywnych (tablica interaktywna, projektor, akcesoria) gotowych do pracy. Tworząc zestaw interaktywny bardzo często zastanawiamy się nad kompatybilnością wybranych przez nas komponentów, nad tym czy wybrane przez nas produkty będą najlepszym wyborem. Wiemy, jak ważny jest stosunek jakości do ceny, dlatego też wierzymy, że nasze propozycje z zainteresują placówki edukacyjne, które planują rozsądnie wydać pieniądze. Prezentujemy pieć propozycji zestawów -

 

Pierwszą naszą propozycją jest zestaw interaktywny ESPRIT Dual Touch 80’ z projektorem BenQ MX806ST (tablica o przekątnej 80 cali + projektor krótkoogniskowy), dostępny również w zestawie z kablem VGA 10m bądź kablem HDMI 9.1m, lub zestaw interaktywny ESPRIT Dual Touch 80’ z projektorem BenQ MX819ST. Drugi zaproponowany wariant jest bogatszy o dodatkowe wejścia Video jak również o złącze Ethernet. Model ten umożliwia pracę z wykorzystaniem multigestów, takich jak przybliżanie czy rotacja. Bezproblemową pracę z każdym komputerem zapewnia zastosowana technologia Plug & Play. Dodatkowym atutem jest kompatybilność z systemami od Windowsa XP wzwyż co sprawia, że bez problemu podłączymy też wysłużone już komputery.


Kolejnym interesującym produktem jest zestaw interaktywny ESPRIT Multi Touch 80” z projektorem BenQ MX806ST (o obszarze roboczym 167x117,6cm), dostępny w zestawie z kablem VGA 10m bądź kablem HDMI 9.1m, lub zestaw interaktywny ESPRIT Multi Touch 80” z projektorem BenQ MX819ST. Tak samo jak Dual Touch oferuje obsługę multigestów, ponadto dzięki technologii podczerwieni (IR) bez problemu mogą na niej pracować  4 użytkownicy jednocześnie.  Dodatkowo zestaw zawiera uchwyt montażowy, dzięki czemu możliwe będzie umiejscowienie go w najbardziej odpowiednim miejscu. 

Warto zwrócić uwagę również na zestaw interaktywny Interwrite TouchBoard PLUS 1078 z projektorem BenQ MX806ST o przekątnej 78 cali. Tablica ta pracuje w wysokiej rozdzielczości 320 000x320 000 co zapewnia niezwykłą precyzję i dokładność działania. Interesującą możliwością jest obsługa do 6 „punktów dotyku”, dzięki której jednocześnie na sprzęcie może pracować do 6 osób jednocześnie bez obaw, że któraś z nich przeszkodzi innej. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby tak duża liczba osób pracowała też nad jednym projektem.  Stanowi doskonałe uzupełnienie dla projektora BenQ MX806ST (w zestawie uchwyt montażowy).
 

 

 

Niezwykle istotne jest aby montowana przez nas tablica była zrobiona z wytrzymałych elementów co zapewni jej długie życie. Bardzo ważna jest jej solidność  i łatwość czyszczenia aby mogła służyć jak najdłużej. Kolejną interesującą tablicą może pochwalić się zestaw interaktywny Interwrite DualBoard 1279 z projektorem Sony VPL-SX226. Została zaprojektowana specjalnie z myślą o pracy w klasie, dlatego też jej konstrukcja spełnia rygorystyczne wymogi odnośnie jakości. Urządzenie cechuje też tryb MultiUser w którym jednocześnie pracować może dwóch uczniów, a nad wszystkim opiekę ma nauczyciel, zarówno wykorzystując komputer stacjonarny, jak też specjalnie dedykowany tablet Interwrite MOBI. Zestaw ten zawiera też uchwyt pozwalający na montaż w najbardziej dogodnym miejscu.
 

 

Ostatnią przygotowaną przez nas propozycją jest zestaw interaktywny AVTEK TT-Board 3000 wraz z projektorem ViewSonic PJD5353LS oraz uchwytem WallMount  1200. Źródłem informacji o dotyku w tej tablicy są dwie kamery zainstalowane w górnych rogach tablicy. To sprawia, że z wykorzystaniem technologii optycznej następuje bardzo precyzyjne ustalenie położenia wskaźnika. Do zalet tego produktu można doliczyć brak pasków skrótów, przez co obszar pracy jest większy, możliwość przyczepiania klasycznych notatek z wykorzystaniem magnesów,  jak też notowanie na tablicy tradycyjnymi suchościeralnymi pisakami.
 

 

Zakup sprzętu do sali dydaktycznej nie jest prostym zadaniem. Często problemem są ograniczenia finansowe oraz kryteria jakościowe co zdecydowanie zawęża pole wyboru.  Biorąc pod uwagę nasze propozycje decyzja powinna być dużo łatwiejsza, a satysfakcja z pracy na wybranym zestawie gwarantowana.

 

Prosimy o kontakt z naszymi handlowcami w celu przygotowania najlepszej oferty dla Państwa.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl