Tablice interaktywne Interwrite - jak wybrać odpowiedni model ?
01.04.2016

Tablice interaktywne Interwrite - jak wybrać odpowiedni model ?

Tablice interaktywne Interwrite to precyzyjna i bezpieczna technologia, sprawna i wygodna obsługa, bezproblemowe podłączenie oraz możliwość jednoczesnej pracy na tablicy dwóch osób. Większość produktów Interwrite przeznaczona jest do edukacji, połączenie prostoty, możliwości i estetyki powoduje większe zainteresowanie przedstawianym materiałem, jak i umożliwia osobie obsługującej szerszy zakres prezentacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tablica interaktywna Interwrite Dualboard:

DualBoard Posiada Rekomendację Polskiego Towarzystwa Dysleksji

 

 

Technologia, w jakiej została wykonana tablica jest technologią elektromagnetyczną pasywną, rozwiązanie to jest bezpieczne z uwagi na to, iż nie występuje w niej żadne promieniowanie elektromagnetyczne. Dodatkowym atutem technologii elektromagnetycznej jest możliwość pisania z bardzo dużą prędkością bez tzw. Lagów, jedynie technologia prezentowana w tablicy Dualboard posiada taką funkcjonalność.

 

Obsługa za pomocą ergonomicznych pisaków, pisaki posiadają funkcje takie jak: lewy i prawy przycisk, dwuklik, tekst pisany za pomocą oprogramowania Work Space jest rozpoznawany i zastąpiony tekstem drukowanym.

 

Funkcje Dual i Multi-User po wybraniu odpowiednich ustawień umożliwiają jednoczesną pracę dwóch osób lub nawet do 9 osób równocześnie.
 

  • Tryb Dual umożliwi pracę dwóm osobom na całej powierzchni tablicy lub przyporządkuje każdej osobie połowę tablicy.
  • Tryb Multi-User umożliwi pracę grupową do 9 osób wykorzystując do tego np. tablety MobiView, powierzchnię tablicy lub jednocześnie urządzenia mobilne i tablicę.

 

Powierzchnia jest trwała, nie posiada żadnych ruchomych elementów jest bezpieczna przez wiele lat. Powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i odporna na uszkodzenia. Porysowanie jej nie wpływa na jakość działania.

 

Komunikacja jest bardzo prosta i intuicyjna, w zestawie znajdziemy kabel USB, który jednocześnie odpowiada za komunikację między tablicą a komputerem jak i za zasilanie samej tablicy.

 

System operacyjny może być każdy, tablica obsługuje systemy Windows, Mac, Linux.

 

Akcesoria jakie znajdziemy w zestawie to oprogramowanie „Zrób to Sam! Pomocnik nauczyciela”, instrukcję obsługi oprogramowania Workspace, instrukcję obsługi tablicy.

 

Tablica interaktywna Interwrite Touch Board PLUS:

Zaprojektowana specjalnie dla ceniących technologię dotykową -6 dotykowa

 

 

Technologia, jaka została zaimplementowana w tablicy Touch Board PLUS to technologia pozycjonowania w podczerwieni.

 

Obsługa tablicy może odbywać się za pośrednictwem dowolnego wskaźnika lub palca. Dzięki bardzo wysokiej rozdzielczości (32 0000 x 32 0000) tablica zapewni bardzo dokładny odczyt przewyższając tym samym konkurencyjne produkty technologii dotykowej.

 

Funkcje, jedna z najważniejszych umożliwia przydzielenie każdemu z sześciu punktów dotyku własną powierzchnię w której może pracować niezależnie. Możliwość pracy wspólnej na jednym ekranie również istnieje. Tablica posiada powierzchnię magnetyczną i sucho-ścieralną dzięki czemu możemy korzystać z magnesów jak i pisaków przeznaczonych do właśnie takich tablic.

 

Powierzchnia jest całkowicie odporna na uszkodzenia mechaniczne, powłoka zewnętrzna niweluje jakiekolwiek refleksy świetlne.

 

Komunikacja odbywa się za pośrednictwem kabla USB, z racji zaawansowanej technologii i funkcjonalności tablica wymaga podłączenia 230V.

 

System operacyjny może być każdy, tablica obsługuje systemy Windows, Mac, Linux.

 

Akcesoria jakie znajdziemy w zestawie to oprogramowanie „Zrób to Sam! Pomocnik nauczyciela”, instrukcję obsługi oprogramowania Workspace, instrukcję obsługi tablicy.

 

  Dual Board Touch Board PLUS
Rozmiar 79”, 89”, 97” 78”, 88”
Format 79” - 4:3, 89” - 16:10, 97” - 16:9 78" - 4:3, 88" - 16:10
Przekątna obszaru roboczego  79”: 200,7 cm
89”: 226 cm
97”: 246,4 cm
78”: 198,12 cm
88”: 223,52 cm
Powierzchnia Lakierowana Lakierowana, Magnetyczna
Technologia Elektromagnetyczna Pozycjonowanie w podczerwieni
Ilość dotyków 2 6
W zestawie oprogramowanie „Zrób to Sam! Pomocnik nauczyciela”, instrukcję obsługi oprogramowania Workspace, instrukcję obsługi tablicy oprogramowanie „Zrób to Sam! Pomocnik nauczyciela”, instrukcję obsługi oprogramowania Workspace, instrukcję obsługi tablicy
Waga 79”: 22,7 kg
89”: 26 kg
97”: 28 kg
88”: 42.7 kg
78”: 40.2 kg
Gwarancja

3 lata tablica (elektronika i powierzchnia tablicy) oraz 1 rok na akcesoria.

 

Po bezpłatnej rejestracji dodatkowe 2 lata gwarancji na elektronikę i powierzchnię.

2 lata w standardzie na powierzchnie i elektronikę.

 

Możliwość rozszerzenia do 5 lat po bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl