Tablice interaktywne CTouch w nowej technologii LED
07.11.2012

Tablice interaktywne CTouch w nowej technologii LED

Najnowsze, innowacyjne interaktywne tablice dotykowe CTouch, których niewątpliwą zaletą jest to, że nie wymagają użycia zewnętrznego projektora, a swoim wyglądem bardziej przypominają duże monitory, niż zwykłe tablice interaktywne, pojawiają się w zupełnie nowej, przyszłościowej odsłonie technologii LED. Dzięki takiemu rozwiązaniu są teraz jeszcze bardziej nowoczesne, a przede wszystkim zużywają o 50% mniej energii, niż te wykonane w technologii LCD (od 120W do 330W Max.).

Praca na nich odbywa się nadal w rozdzielczości FULL HD (1920x1080), ale ich działanie dzięki zastosowaniu specjalnej optyki jest bardziej precyzyjne. Samo urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, wystarczy podłączyć tablicę do zasilania i portu USB swojego komputera. Tablice CTouch posiadają szereg złącz m.in. złącza HDMI oraz wbudowane 8W głośniki, a ich ledowe panale zapewniają żywotność na poziomie 45 tyś. godzin.

Dzięki specjalnym uchwytom możne je powiesić na ścianie lub wyposażyć w elektryczne mobilne statywy (te opcje są dodatkowo płatne), dzięki którym tablica może być użytkowana w dowolnym pomieszczeniu. Teraz w specjalnej ofercie promocyjnej dodajemy jako gratis oprogramowanie RM Easiteach na 5 stanowisk - daje to nam gotowy do pracy zestaw. Do wyboru mamy kilka wymiarów tablic : 47’’, 55’’, 65’’, 70’’i 80 cali, mogą na nich pracować 4 osoby jednocześnie.

Dotychczasowe modele w technologii LCD są sukcesywnie wycofywane dlatego można na nie uzyskać atrakcyjne ceny, zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienie oferty.

Ostanie sztuki tablic CTouch w technologii LCD

Tablica CTouch 55’’ LCD + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATIS

Tablica CTouch 65’’ LCD + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATISNowość ! CTouch w technologii LED

Tablica CTouch 47’’ LED + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATIS


Tablica CTouch 55’’ LED + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATIS


Tablica CTouch 65’’ LED + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATIS

Tablica CTouch 70’’ LED + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATIS


Tablica CTouch 80’’ LED + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATIS


UWAGA :

W przyszłym tyogodniu (13-17.11.2012) istnieje możliwość obejrzenia i przeprowadzenia prezentacji tablicy Ctouch na modelu LCD 55’’. Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu z handlowcem.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl