Tablica interaktywna Smart Board M680

Producent: Smart
Cena netto:
Cena brutto:

Najpopularniejsza tablica interaktywna na świecie zyskała teraz funkcję „Dual touch”, która daje nowe możliwości wspólnej nauki w klasie. Dwóch uczniów może wchodzić w jednoczesną interakcję z treścią zajęć, wykorzystując do tego swoje palce, pisaki lub inne przedmioty.

 

Dotyk i gesty

Uczniowie i nauczyciele mogą w naturalny sposób oddziaływać na treść lekcji, pisać, usuwać i wykonywać funkcję myszy komputerowej, wykorzystując do tego własny palec lub pisak. Mogą również korzystać z intuicyjnych gestów takich jak  „przesunięcie”, „obracanie” czy „powiększanie”, co powoduje że treść zajęć może być łatwiejsza do zrozumienia i zapamiętania.

 

Funkcja „Dual touch”

Dwóch uczniów może wchodzić w jednoczesną interakcję z treścią zajęć, wykorzystując do tego swoje palce, pisaki lub inne przedmioty.

 

Swobodna interakcja

System umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy dwóm uczniom na raz, bez konieczności przełączania w tryb wieloosobowy. Nie ogranicza również przestrzeni roboczej żadnego z nich.

 

SMART Notebook™ - o programowanie do wspólnej nauki

Nauczyciele mogą w prosty sposób tworzyć i prezentować ciekawe materiały lekcyjne, a następnie zapisywać notatki z tych zajęć i dzielić się nimi z innymi uczniami. Oprogramowanie SMART Notebook zawiera również platformę, dzięki której można połączyć w klasie różne urządzenia i technologie.

 

Wirtualny atrament SMART Ink™

SMART Ink jest cyfrowym atramentem, który poprawia  czytelność notatek na aplikacjach, stronach internetowych i filmach.

 


Cechy produktu

Producent tablicy: Smart
Rodzaj tablicy: interaktywna
Typ powierzchni: suchościeralna
Technologia pozycjonowania: dotykowa
Przekątna tablicy [cale]: 77
Pow robocza tablicy [cm]: 156x117
Podstawa mobilna: opcja
Gwarancja na tablicę [w miesiącach]: 24

Zobacz także inne produkty

Zestaw interaktywny - tablica interaktywna Interwrite Touch Board PLUS 1088 + projektor Optoma W303ST + warianty Cena brutto: 7290.00 PLN
Zestaw interaktywny - tablica interaktywna Avtek TT-BOARD 80 Pro + projektor Vivitek DX881ST + uchwyt Cena brutto: PLN
Zestaw interaktywny - tablica interaktywna Esprit DT 80" + Projektor BenQ MX819ST + stojak mobilny z uchwytem do projektora Cena brutto: PLN
Tablica interaktywna Newline TruBoard R5-900PC - przekątna 88 cali Cena brutto: 4290.00 PLN
Zestaw interaktywny Class - Tablica interaktywna Esprit DT + projektor BenQ MX819ST + uchwyt Cena brutto: 5500.00 PLN