Tablice interaktywne iBoard

Przystawkę interaktywną uBoard. można przymocować do dowolnej powierzchni magnetycznej lub, za pomocą specjalnego przylepca, do każdej innej płaskiej powierzchni. Drugim elementem, bez którego urządzenie nie spełni swojej roli, jest cyfrowe pióro. Całość dopełnia atrakcyjne i funkcjonalne oprogramowanie ułatwiające przygotowanie i prezentowanie materiałów, lekcji, szkolenia.

Ogromną zaletą przystawki interaktywnej uBoard jest jej mobilność. Zapakowana jest w praktyczną torbę, którą wszędzie można ze sobą zabrać. Połączenie Plug&Play ułatwia szybkie rozpoczęcie pracy z urządzeniem. W przystawce wykorzystano technologię podczerwieni i ultradźwięków.

Przystawka uBoard
występuje również w zestawie z tablicą o powierzchni suchościeralno-magnetycznej ze specjalną powierzchnią Multisurface. Zestaw z tablicą nosi nazwę iBoard. Przez ramę tablicy przepuszczony jest kabel USB łączący urządzenie uBoard z komputerem. Po odłączeniu przystawki tablicy można używać do pisania tradycyjnymi pisakami suchościeralnymi, do umieszczania informacji za pomocą magnesów lub zamiast ekranu projekcyjnego. Opcjonalnie do tablicy dostępna jest podstawa jezdna z blokowanymi kółkami.