Promocja na tablice i zestawy interaktywne Esprit DT80 i Interwrite DualBoard 1279
05.12.2016

Promocja na tablice i zestawy interaktywne Esprit DT80 i Interwrite DualBoard 1279

Prezentujemy Państwu naszą nową promocję na tablice i zestawy interaktywne Esprit i Interwrite. 2x3 Esprit Dual Touch 80 i Interwrite DualBoard 1279 to polecane przez nas modele skierowane do sektora edukacji. W szczególności rekomendujemy zakup w zestawie z projektorem krótkogniskowym, który wychodzi znacznie badziej atrakcyjnie cenowo niż w przypadku zakupu tablicy interaktywnej i projektora oddzielnie.

Tablice interaktywne znajdują swoje zastosowanie w szkołach publicznych oraz innych prywatnych jednostkach szkoleniowych. Tablica interaktywna Esprit DualTouch 80” to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku tablic interaktywnych przy zachowaniu bardzo konkurencyjnej ceny, szczególnie w zestawach z projektorami krótkogniskowymi firmy Benq. Zastosowana technologia optyczna pozwala na obsługę multigestów i jednoczesną obsługę dwóch punktów dotyku. Tablice możemy obsługiwać za pomocą palców lub wskaźnika. Urządzenie działa w standardzie Plug & Play – pozwalając na użytkowanie zaraz po podłączeniu do komputera oraz projektora. Możliwość użytkowania tablicy interaktywnej jako tradycyjnej tablicy suchościeralnej, świadczy o jej uniwersalności. Dodatkowo powierzchnia wykonana jest z ceramiki co zwiększa wytrzymałość tablicy, a jej magnetyczność pozywa na umieszczanie informacji za pomocą magnesów. Interaktywna tablica Esprit do idealne urządzanie aby prowadzone zajęcia stały się interesujące i dynamiczne.

 

 

Wielkość interaktywnej powierzchni to 80 cali (168 x 114,6 cm). Tablica dedykowana jest komputerom z systemem Windows XP, Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10 (system Windows XP nie posiada w standardzie możliwości obsługi multigestów). Do tablicy dołączone jest najnowsze oprogramowanie, pozwalające m. in. na: rysowanie, transformacje, importowanie multimediów, zrzuty ekranowe, rejestrowanie wideo, zapis prezentacji do formatu PDF etc.

 

Tablica interaktywna Interwrite DualBoard 1279 to rozwiązanie, które pozwala na jednoczesną prace dwóch osób. Została zaprojektowana specjalnie dla potrzeb edukacji. Pozwala w prosty i ciekawy sposób na dzielić się informacjami i interakcją z innymi osobami. Tablica DualBoard 1279 obsługiwana jest za pomocą pisaka, który posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Tablica wykonana została z bardzo trwałej i wytrzymałej konstrukcji, co zwiększa jej żywotność. Tablica DualBoard 1279 zużywa bardzo mało energii elektrycznej przez co można ją podłączyć za pomocą USB bezpośrednio z komputera. Urządzenie posiada trzy tryby pracy: tryb lekcji, tryb biurowy i tryb PC.

 

 

Przekątna tablicy to 79 cali (160 x 120,7 cm). Możliwość równoczesnej pracy na tablicy przy użyciu do 9 urządzeń wspomaga kreatywną pracę większego zespołu. Tablica DualBoard współpracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi: Windows, MAC, Linux. Do każdej tablicy interaktywnej DualBoard dołączone jest intuicyjne w obsłudze oprogramowanie Workspace po polsku do wszystkich systemów operacyjnych.

 

 

Do tablicy interaktywnej można dokupić podstawe mobilną, co pozwala na użytkowanie jej w różnych salach oraz na dopasowanie jej do wzrostu osób pracujących przy tablicy.

 

 

Polecane przez ABC Prezentacji zestawy interaktywne z projektorem krótkogniskowym BenQ MX806ST, NA KTÓRE OBOWIĄZUJE PROMOCJA DO KOŃCA GRUDNIA 2016.
 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI HANDLOWCAMI.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl