Interaktywna Szkoła Przyszłości, kup z gratisem lub taniej-już teraz!
13.08.2013

Interaktywna Szkoła Przyszłości, kup z gratisem lub taniej-już teraz!

Interaktywna Szkoła Przyszłości – to promocja skierowana do szkół, uczelni wyższych oraz wszelkich instytucji edukacyjnych. Głównym celem akcji jest propagowanie nowoczesnych, indywidualnych i niezwykle kreatywnych rozwiązań.

 

Promowane produkty interaktywne zwiększają w dużym stopniu zainteresowanie oraz percepcję uczniów, a także pozwalają na ich czynny udział w prowadzonych zajęciach.

 

Promocja obejmuje też ofertę produktów szkolnych takich jak: tablice suchościeralne magnetyczne białe i zielone (kredowe), tablice rozkładane – tryptyki i obrotowo-jezdne, gabloty informacyjne, flipcharty oraz ścianki moderacyjne i tabliczki przydrzwiowe. Produkty z oferty szkolnej 2x3  to wysoka jakość, elegancja i bezpieczeństwo użytkowania.

W tegorocznej akcji, oprócz  tablicy Esprit Plus, proponujemy nową tablicę, również zaprojektowaną i wyprodukowaną nas – Esprit DT, która dzięki zastosowaniu technologii optycznej pozwala na pracę m.in. w formule multigestów. Jednocześnie w naszej interaktywnej ofercie proponujemy m.in. szeroki wybór projektorów NEC oraz wizualizerów.

Oczywiście w aktualnej edycji nie może zabraknąć naszych klasycznych produktów, które doskonale uzupełniają ofertę, tj. tablic we wszelkich rodzajach oraz flipchartów.

W tej grupie na szczególną uwagę zasługują tablice moderacyjne, które łączą w sobie funkcje tablic mobilnych oraz ścianek działowych, ale przede wszystkim zaprojektowane są z myślą o okazjonalnych prezentacjach i wystawach. Naszą ofertę uświetnia nowość w postaci tablic szklanych duńskiego producenta NAGA. Są to tablice wykonane z niezwykłą dbałością o jakość, które wzbogacą każdy gabinet czy salę konferencyjną – łącząc ponadczasową estetykę szkła z funkcjonalnością tablic magnetycznych suchościeralnych.


Źródło : 2x3 S.A.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl