Esprit Plus, nowa tablica interaktywna na podczerwień
03.01.2012

Esprit Plus, nowa tablica interaktywna na podczerwień

Tablica interaktywna Esprit Dual Touch 80" to wynik kilkumiesięcznej pracy grupy specjalistów, która stworzyła pierwszą polską tablicę interaktywną w świetnej promocyjnej cenie.

Esprit Dual Touch
to połączenie tablicy interaktywnej, typowej suchościeralnej i magnetycznej ceramicznej. To genialne połączenie sprawia, że tablica może być wykorzystywana w sposób tradycyjny, a przez połączenie z projektorem i laptopem zmieni się w interaktywne urządzenie, co umożliwi w sposób ciekawy i na czasie prowadzić zajęcia lekcyjne.

Dodatkowy atutem nowej tablicy jest jej serce, czyli oprogramowanie, zostało ono stworzone specjalnie pod ten produkt. Program jest bardzo intuicyjny i doskonale sprawdzi się w polskich szkołach.

Powierzchnia tablicy Espit Dual Touch posiada dożywotnią gwarancję, co wyróżnia ją wyjątkową cechą jaką jest długowieczność. Tablica jest odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania brud czy nawet farbę w sprayu.

Esprit DT


Sposób działania tablicy Esprit Plus jest oparty na technologii podczerwieni IR. Każdy obraz wyświetlany na tablicy może być edytowany za pomocą wskaźnika lub po prostu palca, pisany tekst pojawi się natychmiast na tablicy. Tablica reaguje na m.in. na dotyk palca „podwójne kliknięcie” daje efekt lewego przycisku myszy, dodatkowo na tablicy znajduje się 12 dotykowych klawiszy z określonymi funkcjami.

 

Tablica interaktywna Esprit Multi Touch 80"

 

Najnowsza tablica interaktywna produkcji firmy 2x3 SA. Zastosowana technologia podczerwieni (IR) pozwala na bezproblemową i komfortową pracę 4 użytkowników jednocześnie, z założeniem, iż każdy z nich może wykonywać dowolną operację na tablicy – w tym oczywiście obsługę multigestów (m.in. zoomowania, rotacji, a także przewijania).

Urządzenie działa w standardzie Plug&Play, pozwalając na użytkowanie zaraz po podłączeniu do komputera oraz projektora. Łatwa obsługa (palcami bądź wskaźnikiem), doskonała precyzja, jednokrotna kalibracja oraz możliwość użytkowania tablicy jako tradycyjnej tablicy suchościeralnej to główne cechy naszego produktu pozwalające na prowadzenie zajęć w sposób interesujący i dynamiczny.

Tablica posiada w standardzie 4 pisaki, przyczepiane na prawym boku ramy. Tablica automatycznie po odczepieniu danego pisaka reaguje na jego dotyk na powierzchni. Pisaki są zdefiniowane w 3 kolorach (czerwony, niebieski i czarny), czwarty pisaksłuży jako gumka.

Tablica dedykowana jest komputerom z systemem Windows XP, Windows Vista, Windows 7 oraz Windows 8 (systemy Windows Vista oraz XP nie posiadają w standardzie możliwości obsługi multigestów). Do tablicy dołączone jest oprogramowanie pozwalające m.in. na: rysowanie, transformacje, importowanie multimediów, zrzuty ekranowe, rejestrowanie wideo, zapis prezentacji do formatu PDF itp.

Esprit MT

Tablica interaktywna Esprit Plus Pro 80"

 

Tablica interaktywna ésprit plus PRO działa w oparciu o technologię podczerwieni (IR). Dzięki standardowi Plug&Play produkt jest gotowy do użytku zaraz po podłączeniu do komputera oraz projektora. Zastosowana technologia pozwala na obsługę multigestów (zoomowanie, rotacja, przewijanie).

Każdy obraz wyświetlany na tablicy może być edytowany za pomocą wskaźnika lub po prostu palca - tablica umożliwia swobodną pracę 2 użytkowników. Tablica ésprit plus PRO charakteryzuje się nowoczesnym designem a także znacznie niższą wagą(porównując do swojego poprzednika – ésprit plus) co przekłada się na wygodę podczas montażu tablicy na ścianie.

Esprit PP

Przykładowe zestawy interaktywne:

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl